UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nareszcie jakaś ciekawa informacja. .. , szkoda tylko, że miasto nie ma swojej (miejskiej)firmy budowlanej, która ukróciłaby zmowy cenowe pato-deweloperów i problem ze zbyt wysokimi ofertami sam by się rozwiązał.