UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nareszcie jakaś ciekawa informacja. .. , szkoda tylko, że miasto nie ma swojej (miejskiej)firmy budowlanej, która ukróciłaby zmowy cenowe pato-deweloperów i problem ze zbyt wysokimi ofertami sam by się rozwiązał.


Anuluj