UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O czym tu mowa, jakie ożywienie turystyki, z Elbląga nie ma rejsów do Krynicy Morskiej, Tolkmicka, Fromborka, Żegluga Gdańska zamknięta na 4 spusty. Może kiedyś do Gdańska, co tam na Hel. .. .
tragikomix
O czym tu mowa, jakie ożywienie turystyki, z Elbląga nie ma rejsów do Krynicy Morskiej, Tolkmicka, Fromborka, Żegluga Gdańska zamknięta na 4 spusty. Może kiedyś do Gdańska, co tam na Hel. .. .
tragikomix