UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O czym tu mowa, jakie ożywienie turystyki, z Elbląga nie ma rejsów do Krynicy Morskiej, Tolkmicka, Fromborka, Żegluga Gdańska zamknięta na 4 spusty. Może kiedyś do Gdańska, co tam na Hel. .. .

tragikomix

Anuluj