UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze to "dziedzictwo"narodowe. .. powinny stać tam potężne pomniki : Adolfa, Stalina i braci Kaczyńskich którzy majstrowali przy Elbingu. .. @Historyk


Anuluj