UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
żeglarze zmiażdżyli bełkot o aktywizacji turystyki wodnej. Nie ma kompletnie nic na szlakach, a w Elblągu szczególnie. Kibelki z jachtów do wylania do wody.
Jak zwykle
żeglarze zmiażdżyli bełkot o aktywizacji turystyki wodnej. Nie ma kompletnie nic na szlakach, a w Elblągu szczególnie. Kibelki z jachtów do wylania do wody.
Jak zwykle