UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

żeglarze zmiażdżyli bełkot o aktywizacji turystyki wodnej. Nie ma kompletnie nic na szlakach, a w Elblągu szczególnie. Kibelki z jachtów do wylania do wody.

Jak zwykle

Anuluj