UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarybic zalew, rozbudować gastronomie, wybudować piękny wielki park rozrywki na wodzie, pola namiotowe, nigdzie w polsce nie ma wyciągu narciarskiego na wodzie który idealnie nadaje się przy tym zagłębieniu. Ja bym postawił na rekreacje.

Turystyka

Anuluj