UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamietam piekne czasy gdy z rodzicami koleją nad zalew jeździliśmy. Butiki typu nadmorkie, Imprezy które halex organizował dla elblażan. To były czasy.

Pamięć została

Anuluj