UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Gdyby w okresie międzywojennym byli tacy GŁĘBOCY MYŚLICIELE, to nie obronilibyśmy polski przed bolszewizmem, nie odzyskali Górnego Śląska, nie zbudowali Gdyni, a ni COP!
@GłębokaMyśl - Gdyby w okresie międzywojennym byli tacy GŁĘBOCY MYŚLICIELE, to nie obronilibyśmy polski przed bolszewizmem, nie odzyskali Górnego Śląska, nie zbudowali Gdyni, a ni COP!