UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@GłębokaMyśl - Gdyby w okresie międzywojennym byli tacy GŁĘBOCY MYŚLICIELE, to nie obronilibyśmy polski przed bolszewizmem, nie odzyskali Górnego Śląska, nie zbudowali Gdyni, a ni COP!


Anuluj