UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też jestem za tym, żeby zabetonowac, byłby w końcu święty spokój. Bo ile czasu można bić zalewowa piane, od dawna wiadomo przecież co powinno być zrobione.


Anuluj