UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też jestem za tym, żeby zabetonowac, byłby w końcu święty spokój. Bo ile czasu można bić zalewowa piane, od dawna wiadomo przecież co powinno być zrobione.
Też jestem za tym, żeby zabetonowac, byłby w końcu święty spokój. Bo ile czasu można bić zalewowa piane, od dawna wiadomo przecież co powinno być zrobione.