UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Do którego, ich zdaniem. .. "Ich zdaniem i tylko ich zdaniem. Kiedy w końcu ktoś zdelegalizuje ten sztuczny Strajk "Kobiet"?

Już niedługo wieś Elbląg

Anuluj