UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Do którego, ich zdaniem. .. "Ich zdaniem i tylko ich zdaniem. Kiedy w końcu ktoś zdelegalizuje ten sztuczny Strajk "Kobiet"?
Już niedługo wieś Elbląg
"Do którego, ich zdaniem. .. "Ich zdaniem i tylko ich zdaniem. Kiedy w końcu ktoś zdelegalizuje ten sztuczny Strajk "Kobiet"?
Już niedługo wieś Elbląg