UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hahaha strajk kobiet ale farmazon, partia socjalistyczna walczy o ewro sajuz bo tam jest postęp i demokracja, tam jest sprawiedliwość i wolność a hydra faszyzmu podnosi łeb, ale partia dzielnie ten łeb utnie w imię demokratyzacji, pokonujemy dzielnie na wszystkich frontach tych nikczemników i podżegaczy wojennych, pod sztandarami ewro sajuza bohatersko napieramy na przód, ku świetlanej przyszłości, gospodarka socjalistyczna wykarmi wszystkie dzieci rewolucyji, pokonamy klimat w walce o globalne ochłodzenie, wyzyskiwaczy i kapitaluchów, kiedyś Moskwa dziś Bruxela stolicą dobrobytu i ich chorążowie pokoju, partia, partia, partia, klap, klap, klap, klap. .. .. PS: ale tak na prawde to audica a6 3.0 tdi by sie przydała i smartfonik za 3 patyki i jakaś chata taka 80m2 tylko ciiiii; )
007