UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo ciekawe rozdanie. Puste stoi to niech zarabia na siebie. Szkoda, że nie zmienią planu na mieszkalno-usługowa. Wielka działka skończy się parterowym lub dwu-kondygnacyjnym handlowym pawilonem ? Działalność usługowa. Znając polityką sieci na każdym rogu teraz chyba znajdziemy Biedrę albo Lidla.


Anuluj