UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawe rozdanie. Puste stoi to niech zarabia na siebie. Szkoda, że nie zmienią planu na mieszkalno-usługowa. Wielka działka skończy się parterowym lub dwu-kondygnacyjnym handlowym pawilonem ? Działalność usługowa. Znając polityką sieci na każdym rogu teraz chyba znajdziemy Biedrę albo Lidla.