UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra decyzja Prezydenta. Trzeba zrobić połączenie pomiędzy ul. Sybiraków a ul. Wschodnią. Miasto tego potrzebuje. A jeden z wariantów tego połączenia będzie zgodny z oczekiwaniami przeciwników pierwotnego przebiegu.

Mieszkaniec.

Anuluj