UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobra decyzja Prezydenta. Trzeba zrobić połączenie pomiędzy ul. Sybiraków a ul. Wschodnią. Miasto tego potrzebuje. A jeden z wariantów tego połączenia będzie zgodny z oczekiwaniami przeciwników pierwotnego przebiegu.
Mieszkaniec.