UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przemknęli cichutko o 2:33 w nocy. Nikogo nie obudzili. .. no przynajmniej policja spała w najlepsze. .. Straż miejska to wiadomo, że śpi, więc GM się nie czepia. ..


Anuluj