UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przemknęli cichutko o 2:33 w nocy. Nikogo nie obudzili. .. no przynajmniej policja spała w najlepsze. .. Straż miejska to wiadomo, że śpi, więc GM się nie czepia. ..
Przemknęli cichutko o 2:33 w nocy. Nikogo nie obudzili. .. no przynajmniej policja spała w najlepsze. .. Straż miejska to wiadomo, że śpi, więc GM się nie czepia. ..