UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@laskipaa - Za woj Gdańskiego również nic nie było. Musiała wejść specjalną ustawa aby dofinansować Elbląg, bo tu nawet dużych sklepów nie bylom Elbląg rozwijało die gdy został wojewodztwem. Teraz to jest wegetacja. W mieście mieszka bardzo dużo starszych ludzi stąd ten sentyment do PRL. NIE ma mody na Elbląg, nie ma marki Elblag wśród lokalsow Notabene turyści bardzk chwała nasze miasto. Chciałoby by się powiedzieć: Elblazanie swego nie znacie cudze chwalicie.
Ferdek.Schichau