UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na dolince nowe lawki postawiono juz ktos pil piwo potlukl szklo, taka jednostka wojskowa ma 20 kamer a na dolince nie mozna jednej postawic, dlaczego ? bo ktos musialby wziac sie do pracy i reagowac gdy ktos bedzie pił alkohol, ale lepiej jak nikt nic nie widzial a policja pojedize sie opalac za miasto