UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hjn - Nieprawda, działało Kąpielisko Miejskie (ślizgawka), jeździła nadzalewówka, ludzie mieli pracę a jej przodownicy darmowe bilety na wydarzenia kulturalne (!)- było znacznie lepiej:)[Przecież pamiętamy jakie na elbląskim Dworcu Głównym mecyje przez lata całe się jeszcze do niedawna działy z 1 (sł. : jedną)kasą biletową; Elbląga-Zdroju nie wspomnę; ]
lubie.kefir