UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O, kolej nadzalewowa działała. I ludzie wieczorami nawet chcieli nią do roboty jeździć. Z Elbląga. Za komuny! Nie może to być, to jakaś anty-liberalna, reżimowa propaganda i złe języki ludzkie.
RobertKoliński