UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co z yego jak komunikacja miejska nie nadąża za budowa nowych dzielnic MIASTA. Jezdnie czyli ulice protesty grupki tych co koło domu chcą mieć ciszę. A tramwaje nowe linia do nowych dzielnic a autobusy to co. O tym cisza. Liczy się tylko centrum miasta Elbląg i koło U M ratusza.