UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast przeznaczyć teren pod firmy które by płaciły podatki i zatrudniały Elblążan wypuszcza się z ręki tak dobrą lokalizację żeby oddać ją w ręce takzwanych patodeweloperow. Skóra mi cierpnie na samą myśl jak wielkie korki będą na Zawadzie ale o tym wiadomo się nie myśli.

TeofilSkorupa

Anuluj