UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Bardzo bobra decyzja i lokalizacja. Brawo UM i Prezydent. Taki urząd to przyjemność dla elblążan i Elbląga. Dziekuję za tak piekny rozwój naszego miasta.

Teofil Podskorupnik

Anuluj