UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Bardzo bobra decyzja i lokalizacja. Brawo UM i Prezydent. Taki urząd to przyjemność dla elblążan i Elbląga. Dziekuję za tak piekny rozwój naszego miasta.
Teofil Podskorupnik
@TeofilSkorupa - Bardzo bobra decyzja i lokalizacja. Brawo UM i Prezydent. Taki urząd to przyjemność dla elblążan i Elbląga. Dziekuję za tak piekny rozwój naszego miasta.
Teofil Podskorupnik