UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle chaos i brak spójnej koncepcji rozwoju urbanizacyjnego naszego miasta. Niestety te rządy w ratuszu już nas do tego przyzwyczaiły. ..

TeofilSkorupa

Anuluj