UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I z całą Unią Europejską i USA bo już tam nie ma Trumpa. Razem z Węgramy podbijemy wszystkich niewiernych. Polska mistrzem Polski.


Anuluj