UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I z całą Unią Europejską i USA bo już tam nie ma Trumpa. Razem z Węgramy podbijemy wszystkich niewiernych. Polska mistrzem Polski.
I z całą Unią Europejską i USA bo już tam nie ma Trumpa. Razem z Węgramy podbijemy wszystkich niewiernych. Polska mistrzem Polski.