UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak tak schrony budować i to koniecznie, zdziwicie jak za miesiąc dwa ruski wejdą do połowy Ukrainy. We wrześniu już będzie głośno o nadchodzącej wojnie. Ale co tam lepiej głowę w piasek schować i krzyczeć że nic się dzieje

Samson

Anuluj