UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak tak schrony budować i to koniecznie, zdziwicie jak za miesiąc dwa ruski wejdą do połowy Ukrainy. We wrześniu już będzie głośno o nadchodzącej wojnie. Ale co tam lepiej głowę w piasek schować i krzyczeć że nic się dzieje
Samson