UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Schrony budować i ludzi szkolić z przysposobienia obronnego a nie syrenami się bawić. Na co wy liczycie ? Wlezie rusek to brońcie się syrenami przed grabieżą i gwałtami w urzędzie a ludzie muszą być chociaż odrobinę przeszkoleni jak się bronić przed najeźdźcą i okupantem.


Anuluj