UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Starsza część "ścieżki rowerowej"z płyt chodnikowych w kierunku Jeleniej Doliny w 1/3 zarośnięta przez zielsko. W długi weekend mnóstwo pieszych i rowerzystów. Ciasno. Znowu ktoś zaspał. Nie ma to miasto prawdziwego gospodarza tylko jaśnie pana w lymuzynie.
P. Klim na Prezydenta