UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starsza część "ścieżki rowerowej"z płyt chodnikowych w kierunku Jeleniej Doliny w 1/3 zarośnięta przez zielsko. W długi weekend mnóstwo pieszych i rowerzystów. Ciasno. Znowu ktoś zaspał. Nie ma to miasto prawdziwego gospodarza tylko jaśnie pana w lymuzynie.

P. Klim na Prezydenta

Anuluj