UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mały błąd sie tu wkradł. pis to nie jest żadna prawica. wprawdzie za prawicę sie uważają, ale w rzeczywistości to komuniści z klerem za pan brat. i tylko tym różnią sie od pzpr.


Anuluj