UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie wiceprezydencie od komunikacji, dzisiaj zafundował pan horror korzystającym z tramwajów i autobusów, rozkład sobotnio-niedzielny, tłumy na przystankach, a potem upychanie w tych maluchach zwanych tramwajami. Oczywiście wy albo wolne albo służbowe auto pod tyłek. Odwróciliście się od ludzi całkowicie
pasażer