UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

panie wiceprezydencie od komunikacji, dzisiaj zafundował pan horror korzystającym z tramwajów i autobusów, rozkład sobotnio-niedzielny, tłumy na przystankach, a potem upychanie w tych maluchach zwanych tramwajami. Oczywiście wy albo wolne albo służbowe auto pod tyłek. Odwróciliście się od ludzi całkowicie

pasażer

Anuluj