UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nic nie powstanie. Tylko gówno burza w tym temacie. Obwodnica??? Wschodnia??? Tunel??? Kasa od rządu??? Pic na wodę, fotomontaż.


Anuluj