UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nie powstanie. Tylko gówno burza w tym temacie. Obwodnica??? Wschodnia??? Tunel??? Kasa od rządu??? Pic na wodę, fotomontaż.
Nic nie powstanie. Tylko gówno burza w tym temacie. Obwodnica??? Wschodnia??? Tunel??? Kasa od rządu??? Pic na wodę, fotomontaż.