UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marek kk - Nie ma nic gorszego. niz internet po sieci komorkowej. Wolę 1 mbit na kablu niż 100 bezprzewodowo. Ograniczenie transferu, nawet do 1000 GB jest dla mnie czymś niepojętym, nieakceptowalnym, i niepozwalajacym korzystać komfortowo z neta. Brak zewnętrznego IP tez boli. Nie nadaje się absolutnie do komercyjnego wykorzystania albo dla kogoś kto robi na necie więcej niż czytanie WP. Bardzo, bardzo głupi wpis przedmówcy, który ewidentnie nie ma nawet cienia pojęcia o czym mowi

TomekSzy

Anuluj