UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WitStwosz - U mnie na wsi jest 3 dostawców światłowodu jak nie ten to inny. W porównaniu do nexery to inni nie biorą 20 Zeta za utrzymanie łączą

Nikt

Anuluj