UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WitStwosz - U mnie na wsi jest 3 dostawców światłowodu jak nie ten to inny. W porównaniu do nexery to inni nie biorą 20 Zeta za utrzymanie łączą
Nikt
@WitStwosz - U mnie na wsi jest 3 dostawców światłowodu jak nie ten to inny. W porównaniu do nexery to inni nie biorą 20 Zeta za utrzymanie łączą
Nikt