UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest sposób trzeba zdjąć swój nr domu i wcisnąć że to dom który ma światłowód. Albo wziąć na spółkę z sąsiadem wtedy opłata za dom jednorodzinny idzie na 1/2😜


Anuluj