UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie bardzo rozumiem, dlaczego Czytelnik pisze do portelu? Portel ma iść i załatwić sprawę? Czy może to jakiś telefon zaufania? No patrzcie, sypał śnieg, za oknem biało a tu nie posypali, nie odśnieżyli. .. .zaraz napiszę do portelu. .. ..

malkontent321

Anuluj