UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie bardzo rozumiem, dlaczego Czytelnik pisze do portelu? Portel ma iść i załatwić sprawę? Czy może to jakiś telefon zaufania? No patrzcie, sypał śnieg, za oknem biało a tu nie posypali, nie odśnieżyli. .. .zaraz napiszę do portelu. .. ..
malkontent321