UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczekajcie nowobogaccy, jak wam Wróbel z Nowakiem obwodnicę tam zaraz przez Górę Chrobrego i Bażantarnię przekopią - przy okazji, w podzięce za drogi do zakładów i inne remonty muszli, to wam może ten światłowód od razu położą. Podatnik zapłaci.
NIE dla Obwodnicy Wschodniej!