UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale czyż nie pisałem nie dalej niż wczoraj, że kiedy "patryjoci"za narodowy hajs podatnika się za cokolwiek biorą, to na pewno to spieprzą? PiSałem. Spieprzyli? A jakże! xd

Skorupy to z dzbana

Anuluj