UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale czyż nie pisałem nie dalej niż wczoraj, że kiedy "patryjoci"za narodowy hajs podatnika się za cokolwiek biorą, to na pewno to spieprzą? PiSałem. Spieprzyli? A jakże! xd
Skorupy to z dzbana
Ale czyż nie pisałem nie dalej niż wczoraj, że kiedy "patryjoci"za narodowy hajs podatnika się za cokolwiek biorą, to na pewno to spieprzą? PiSałem. Spieprzyli? A jakże! xd
Skorupy to z dzbana