UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
droga 22 to była dobra styo lat temu gdy cała trakcja drogowa była to przewaznie wozy konne z woznic a z batem w reku. nikt wówczas nie przewidział co bedzie za sto lat Czasy powijenne to ruch na tej drodzev bardzo mały, ale juz były wypadki. Dobre oznakowanie, wycinka drzew na wiele nie pomogły gdy obecnie ten ruch jest bardzo duzy. Na tej drodzev są bardzo grozne pojazdy z młodymi kierowcami z okolicznych miejscowosci i wiosek. nie przestrzegają przepisów i odznaczen na drodze. jest to droga bardzo niebezpieczna szczególnie przy dwóch pasach ruchu z bardzo dużą iloscią samochodów i tirów. Szczególnie grozna jest jezdnia mokra co tutaj jest nagminne, jak i górskie zakrety. Jezdnia -droga btła wykonana w minionym wieku na wale ochronnym rzeki i tak juz pozostało do dnia dzisiejszego. Bardzo nie nosny jest gront z podłozem torfu i kurzawki nowy odcinek drogi wybudowane kilka lat temu Elbląg Jegłownik siadł o ok 1 metra, Nie umiemy budowac takich dróg. o takim podłozu. na tak nie nosnym gruncie. Budowa mostów to palowanie na wiele metrów co miało miejsce na 7 Jest wymagana ostrożnosc, to nie je3st autostrada jak wielu młodych adeptów szybkiej jazdy mysli, a skutki są nie raz opłakane. .
staruszek kierowca