UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No a kaczek coraz więcej a karmy jak było na początku tak jest do teraz na poziomie z przed postawienia. Jeszcze trochę i będzie za pieniądze

ktojakktoalekaczka

Anuluj