UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast wyprać modernizacje, której koszty będą zdecydowanie tańsze to wybierające budowę nowej. A za wszystko zapłacą elblążanie bo jakoś studencik z brodą chce się wykazać. I tak już dużo płacimy za ogrzewanie.
Totylkoja