UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast wyprać modernizacje, której koszty będą zdecydowanie tańsze to wybierające budowę nowej. A za wszystko zapłacą elblążanie bo jakoś studencik z brodą chce się wykazać. I tak już dużo płacimy za ogrzewanie.

Totylkoja

Anuluj