UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzy 3 lata „koncepcji”, profesorów, prezesów, „modeli”- do czerwca 2020.Budujemy, budujemy. Potem biegiem na Elektryczną. I oto „powtórka”. Chcę poważnie. Odbiorca ciepła między budowami EKO a EPEC i zmiennymi- oberwie. Kwestią czasu- ok. 100 zł/GJ. To b. bolesne dla wielu, może nieuniknione. Bez zgody, aby nasz trudny pieniądz był łatwym dla trójmiejskich producentów ogłupiającej nowomowy:„przewaga konkurencyjna w biznesie”, „komunikacja biznesowa”. Bez zgody na apanaże dla niewidzialnego rzecznika stamtąd, czy autorów „opracowania” dla finansowców spółki, które ci wyśmiewają. Składam pismo do Zarządu z wstępną oceną racjonalności-jak ciuła środki na budowę? Wstępną, gdzie odpowiedź na porażające pytania ZZ z 05 i 15 lipca ub. r. ? 22 lutego-po pół roku? Jestem pesymistą. Składam do prezydenta obszerne „sygnały pracownicze” do dalszego „nicowania”. Jako samorządowiec chciałbym, aby wyjaśniał samorząd, a nie inni. Samorząd dotąd zawiódł. Posłanka Monika Falej doprowadziła do ujawnienia Umowy EKO-EPEC. Piszą nam o agresji i o farmie trolli. Anonimowe pomówienia i wulgaryzm po „Czy poznamy treść umowy między EKO a EPEC”. Wzywam w piśmie do Prezesa o publiczne potępienie hejtu. Ja to czynię. Wyraziłem nadzieję, że jego twórcy znikną z decydowania o naszych sprawach. Proszę o prezentację swojej wiedzy, skoro wie załoga. Panie Prezesie, czekam. Jest okazja. Pzdr.

RyszardKlim

Anuluj