UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaczynam rozumiec p. KLIMA, ktory milczy w tej sprawie, sprobuje jeszcze raz moze szanowny PORTEL laskawie pusci mi dalsza czesc komentarza. Logika wrecz nakazuje aby dobrze kiedyś umiejscowioną elektrociepłownie (nad rzeką)produkująca energie elektrycxną oraz ciepło dla miasta, nieustannie rozwijac i modernizowac. Widać, ze wielu decydentow w tym miescie nie pojmuje podstawowych pojęć i zaleznosci obowiązujących w energetyce, w tej materii powinni wypowiadać sie fachowcy a nie wizjonerzy. Wiedza ta pomogła by im zrozumiec, ze przy produkcji energii elektrycznej. .CIEPLO jest produktem wtórnym. W ogromnym uproszczeniu mozna by powiedziec, ze jest produktem ubocznym i prawie darmowym. Budowanie odrębnej ciepłowni, jest przedsiewzięciem bardzo kosztownymv i ukierunkowanym na produkcję wyłącznie ciepla, które jest niewspolmiernie drozsze od tego z elektrocieplowni. .. .cdn.
URE-k.