UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spółki państwowe nie będą się angażować, władza kara wszystkich którzy są przeciw, Rafako bankrutuje bo jest niezależną firmą a prezesem był człowiek z PO, podniosą ceny prądu, gazu, paliwa i będą mieć na 13,14,18,30,cena prądu jest 2 krotnie niższa niż pozostałe opłaty na rachunku za prąd, macie swoje socjalne państwo po 30 latach wrócił PRL, nie jest mi żal głupców nastawionych na darmowe datki, a niby skąd ?

tłuszcza

Anuluj