UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego redaktorzy nie wyjaśnią prostym ludziom dlaczego elektrownia przy elektrycznej nie jest modernizowana i rozbudowywana tylko chce się postawić całkiem nową? Kto mi to wytłumaczy Wiadomo zarobią wykonawcy ale o co tu jeszcze chodzi? Chcą robić coś niby dla ekologii niszcząc przy tym przyrodę, kiedy już jest elektrownia, trzeba ją tylko przebudować ?

Totylkoja

Anuluj