A latem będzie stać. Pierwszeństwo ma ciepło z biomasy. a czy gaz będzie dostępny?? Ciekaweciepłownik
A latem będzie stać. Pierwszeństwo ma ciepło z biomasy. a czy gaz będzie dostępny?? Ciekawe