UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elektrociepłownia powinna znajdować się dużo dalej za miastem! Walimy klocki, we własne gniazdo!
Dalej od smogu!
Elektrociepłownia powinna znajdować się dużo dalej za miastem! Walimy klocki, we własne gniazdo!
Dalej od smogu!