UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz pewien towarzysz elbląski od kilku lat wychowala dokonania ów armii jacy to byli wspaniali przyjacielscy wręcz do rany przełóż dla nas Polaków niestety ten towarzysz jakby nie chciał wiedzieć o gwałtach morderstwach i grabieżach. Więc zachodzi pytanie czy ów towarzysz robi to świadomie bo jeśli tak to powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za zakłamywanie historii
WróglewakaRobertaK