UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do milicji też biorą jak leci tyle że w wojsku na na brak kandydatów nie narzekają a do MO wakaty stoją otworem ale chętnych brak.
do milicji też biorą jak leci tyle że w wojsku na na brak kandydatów nie narzekają a do MO wakaty stoją otworem ale chętnych brak.