UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież teraz do wojska biorą, jak leci. Ale nie ma się co martwić. Zaraz z któryś jednostek ogłosi swój sukces w działalności społecznej, publicznej. Lubią tak.

No cóż .

Anuluj