UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie ŻW to by wojsko rozkradli sami żołnierze i nie mówcie, że nie, bo znam to środowisko i wiem, do czego są zdolni.

Gosc888

Anuluj