UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie ŻW to by wojsko rozkradli sami żołnierze i nie mówcie, że nie, bo znam to środowisko i wiem, do czego są zdolni.
Gosc888
Gdyby nie ŻW to by wojsko rozkradli sami żołnierze i nie mówcie, że nie, bo znam to środowisko i wiem, do czego są zdolni.
Gosc888