UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lol - Dziś widziałem przejazdem, spoko wioska, przynajmniej kolorowo w te szare dni, musi być pięknie wiosna, latem i wczesną jesienią, wrócę

16plog

Anuluj