UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lol - Dziś widziałem przejazdem, spoko wioska, przynajmniej kolorowo w te szare dni, musi być pięknie wiosna, latem i wczesną jesienią, wrócę
16plog
@Lol - Dziś widziałem przejazdem, spoko wioska, przynajmniej kolorowo w te szare dni, musi być pięknie wiosna, latem i wczesną jesienią, wrócę
16plog