UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po takim prezesie jak ty to ja pijany na konia wchodzę kmiocie !!!! Możesz zamiatać liście pod moją rezydencją !!!
Po takim prezesie jak ty to ja pijany na konia wchodzę kmiocie !!!! Możesz zamiatać liście pod moją rezydencją !!!