UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdy ktoś, nie wywiazuhe się z obowiązków i zsdan służbowych. .. .to chyba sa, za to jakieś konsekwencje. .. .. ale dla straży miejskiej. .i mopsu gdzie się obija ja od marca nie obsługuja interesantów ta zasada nie obowiązuje. .. .pozwalniac obibokow i tyle. .. przecież wszędzie obowiązuje standaryzacja. .. wprowadzona przez prezydenta i wce nowaka
Ffff